Mistrzostwa Gminy Białobrzegi w Nordic Walking

Dodano: 04-10-2024

Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz w trosce o Państwa komfort, na 𝕄𝕚ę𝕕𝕫𝕪𝕡𝕠𝕜𝕠𝕝𝕖𝕟𝕚𝕠𝕨𝕪 𝕄𝕒𝕣𝕤𝕫 𝕠𝕣𝕒𝕫 𝕄𝕚𝕤𝕥𝕣𝕫𝕠𝕤𝕥𝕨𝕒 𝔾𝕞𝕚𝕟𝕪 𝔹𝕚𝕒ł𝕠𝕓𝕣𝕫𝕖𝕘𝕚 𝕨 ℕ𝕠𝕣𝕕𝕚𝕔 𝕎𝕒𝕝𝕜𝕚𝕟𝕘 zapraszamy w kolejny weekend -𝟏𝟐 𝐩𝐚ź𝐝𝐳𝐢𝐞𝐫𝐧𝐢𝐤𝐚

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, Sołectwo Korniaktów Północny, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Białobrzegach oraz Wójt Gminy Białobrzegi serdecznie zapraszają małych i dużych mieszkańców Gminy Białobrzegi  do udziału w imprezie profilaktycznej pod hasłem: „Nordic Walking – Łączy Nas powietrze!” – Międzypokoleniowy Marsz oraz Mistrzostwa Gminy Białobrzegi w Nordic Walking.

Impreza odbędzie się w sobotę 12 października.

Szczegółowy plan imprezy:

9:00 – Zbiórka uczestników obok leśniczówki przy stawach w Korniaktowie Północnym
9:30 – Rozgrzewka i pokaz prawidłowej techniki nordic walking przez wykwalifikowanego instruktora
10:00 – Rozpoczęcie mistrzostw na trasie Stawy – Kaplica Św. Huberta – Stawy trasa  czerwona 1,5 (8,7 km) w kategoriach:

Szkoły Podstawowe OPEN

Dorośli OPEN

Kategoria 50+ OPEN

Przewidziane atrakcyjne nagrody w każdej kategorii

10.05 – Rozpoczęcie Międzypokoleniowego Marszu na trasie Stawy – Kaplica Św. Huberta – Stawy trasa czerwona z instruktorem Nordic Walking

12:00 –  Klasyfikacja zawodników na mecie

12.30 – Ogłoszenie oficjalnych wyników, rozdanie nagród

13.00 – Gorący posiłek regeneracyjny dla wszystkich uczestników

Ponadto w trakcie wydarzenia serdecznie zapraszamy mieszkańców na spotkanie do punktu konsultacyjno-informacyjnego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, który będzie dla Państwa dostępny przy leśniczówce w miejscu zbiórki uczestników od godz. 9:00 – 13.00. Spotkanie poprowadzi konsultant Gminnego Punktu konsultacyjno – informacyjnego – Pan Tomasz Leja.
Podczas spotkania będzie czas na zadawanie pytań oraz możliwość umówienia się na indywidualną konsultację, gdzie otrzymacie Państwo kompleksową pomoc w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie i przekazaniu go do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, jak również w przygotowaniu/korekcie wniosku o płatność.
Na zakończenie zachęcamy uczestników wydarzenia do wzięcia udziału w quizie wiedzy „Ile wiesz o zanieczyszczeniach powietrza?”.

Zgłoszenia udziału w imprezie (w nieprzekraczalnym terminie) do 3 października  :

w biurze i recepcji Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach
pod nr telefonu 729 665 249
pod adresem fitnesspark@sportbial.pl

Ragulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania tutaj: https://sportbial.pl/aktualnosci/nordic-walking-mistrzostwa-i-miedzypokoleniowy-marsz/?fbclid=IwY2xjawFof6xleHRuA2FlbQIxMAABHcgwZJTUKxP4xu9cBKL9AuTpvf2ODxi65uFetNxsk0j99R3T-8Owx9WMdg_aem__c2E1cVRAhqMfK5i7GPqvg

Październik [2024]

Dzisiaj jest: Środa, 16 Października 2024