Białobrzegi w konkursie „Piękna wieś Podkarpacka 2024”

Dodano: 11-10-2024

Miło nam poinformować, że miejscowość Białobrzegi zakwalifikowała się do II etapu wojewódzkiego konkursu „Piękna wieś Podkarpacka 2024”, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

W czwartek, 10 października komisja konkursowa wizytowała sołectwo Białobrzegi, w ramach II etapu konkursu. Spotkanie było okazją do zaprezentowania działalności kulturalnej i społecznej, a także bogatej infrastruktury.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które uczestniczyły w wizytacji, za wyjątkowe zaangażowanie i wspaniałe przygotowanie przyjęcia komisji konkursowej.

Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Białobrzegach za przygotowanie pysznego poczęstunku oraz ciepłe i serdeczne przyjęcie gości.

Przedstawicielom zespołów artystycznych działających w Białobrzegach;  Zespołowi wokalnemu „Sąsiedzi”, Zespołowi pieśni i tańca „Wisłok”, Orkiestrze Dętej i Chórowi „Canon”, za prezentację swojego dorobku artystycznego oraz ciekawe rozmowy wypełnione pasją i zaangażowaniem w kultywowanie lokalnych tradycji.

Panom strażakom z jednostki OSP w Białobrzegach oraz Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za udział w spotkaniu i prezentację swojej szerokiej działalności oraz zaplecza sprzętowego.

Panu sołtysowi za ciekawe opowieści o sołectwie podczas całej wizytacji.

Komisja odwiedziła Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa, Samorządowy Żłobek oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Członkom komisji dziękujemy za miłe słowa w kierunku naszej Gminy i sołectwa Białobrzegi. Wizytacja była ciekawym doświadczeniem oraz okazją do inspirującego i integrującego spotkania.

Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie internetowe. O możliwości głosowania poinformujemy w oddzielnym poście i już teraz zachęcamy do aktywnego głosowania, które będzie miało także duży wpływ na wyniki konkursu.

Szczegóły już wkrótce !

Wiecej zdjęć z wizytacji: https://www.facebook.com/bliskagminabialobrzegi

Październik [2024]

Dzisiaj jest: Środa, 16 Października 2024